Współpraca


For English click here.

Pracujmy razem!

Agata Bromberek blogerka, autorka, Turcja, blogTak, bo:

 • Tur-tur Blog to najstarsze, rozpoznawalne i opiniotwórcze źródło informacji o Turcji w polskiej blogosferze. Bloga założyłam w 2005 roku; i prowadzę go nieprzerwanie, opublikowałam ponad 600 wpisów.
 • W listopadzie 2016 otrzymałam nagrodę dla „Najlepszego Bloga Polskiej Emigrantki” od Muzeum Emigracji w Gdyni,
 • Jestem członkinią Rady Konsultacyjnej Polonii Tureckiej Ambasady RP w Ankarze
 • Posiadam duże grono zaangażowanych czytelników zainteresowanych podróżami i turystyką. Poza opisem życia w Turcji relacjonowałam także moje inne podróże po Europie i świecie (np. Australia, Malta).
 • Od lat mój blog stanowi cenne źródło informacji dla turystów wybierających się na wakacje do Turcji. Czerpią też z niego wiedzę rezydenci i piloci wycieczek, którzy informacje z bloga wykorzystują w swojej pracy!
 • Przez 11 lat pisania bloga wciąż przybywa mi Czytelników, podczas gdy tematy i zapał do pisania się nie kończą. Realizuję nowe projekty, cykle artykułów, w 2016 r. rozpoczęłam kręcenie filmów, wciąż się rozwijam!
 • Niezależna praca, profesjonalizm i kreatywność to dla mnie codzienność. Bloga tworzę w całości samodzielnie, począwszy od strony technicznej, aż do treści. Dlatego zasłużenie cieszę się mianem eksperta zarówno w kwestii blogów, turystyki, jak i życia w Turcji.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Profil na Linked In.

 1. Reklama na blogu

  Teksty sponsorowane, patronat, reklama Twojego produktu. Statystyki bloga na dole strony. Z szacunku dla moich odbiorców nie umieszczam na blogu gotowych tekstów – wszystkie są napisane przeze mnie.

 2. Artykuły, konsultacje, przewodniki, ghost-writing

  Napiszę na zamówienie artykuł, wywiad, reportaż, opis do katalogu. Publikowałam w NG Traveller, Podróżach, wywiady ze mną ukazały się w prasie polskiej i polonijnej, w portalach internetowych. Występowałam w radiu i telewizji, np. w poznańskim Radiu Merkury, australijskim radiu SBS, nowojorskim Nowym Dzienniku. [Lista moich publikacji]. Współtworzyłam przewodnik Pascala o Turcji.
  Jestem współautorką i współwydawcą książki „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy”. [O książce tutaj].

 3. Fotografia.

  Moją pasją jest fotografia. Najchętniej portrety, fotografia uliczna, dokumentuję wydarzenia i podróże. Jestem miłośniczką naturalnej fotografii. Moim celem jest uchwycenie chwili, dlatego często nie reżyseruję kadrów, starając się korzystać z tego, co podsuwa samo życie.
  Zachęcam do zamówienia u mnie naturalnych sesji zdjęciowych lub zakupu zdjęć.
  [Portfolio i oferta].

 4. Organizacja wyjazdów, zwiedzanie

  Współtworzę licencjonowane tureckie biuro podróży o uprawnieniach organizatora o zasięgu całej Turcji, mam dostęp do wielu usług, hoteli, przewodników itp. na terenie całego kraju.
  Chętnie poprowadzę też wycieczkę dla Ciebie i twoich bliskich lub klientów.
  Jeśli odwiedzasz Alanyę lub okolice i chcesz się ze mną spotkać, zachęcam do zarezerwowania prywatnej wycieczki lub wspólnej tureckiej kolacji, podczas których w luźnej atmosferze i według wspólnie ustalonego programu porozmawiamy o Turcji i poznamy ten kraj moimi oczami :)
  Zobacz naszą ofertę wycieczek
  Zamów zwiedzanie ze mną

 5. Marketing i social media

  Prowadzisz portal internetowy, firmę, kanał social media?
  Potrzebna Ci twórcza, niezależnie pracująca osoba doskonale obeznana ze światem blogów, mediów społecznościowych, kontaktem z klientem, o wysokiej kulturze osobistej i umiejętnościach językowych, która zaopiekuje się różnymi kanałami social media?
  Doskonale, w takim razie już ją znalazłeś/łaś :)

 6. Szkolenia, wykłady, warsztaty

  Jako rezydentka i pilotka z doświadczeniem i umiejętnością wystąpień publicznych chętnie poprowadzę wykłady i warsztaty, także online.
  Tematyka: Turcja – podróże i codzienność, praca rezydenta-pilota, etyka pracy w turystyce, dialog międzykulturowy, emigracja, islam, itp.

 7. A może masz inne pomysły? Zapraszam :)


Statystyki

Styczeń 2017

 • Miesięcznie ok. 8.200 tys. UU
 • Strona na Facebooku ok. 3600 fanów,
 • Instagram ok. 750 obserwatorów

Na życzenie podsyłam aktualne statystyki z Google Analytics.


Agata Bromberek
agata@tur-tur.pl