Abstrahując od wyników wyborów chciałam uprzejmie oświadczyć, że w niedzielę w konsulacie w Antalyi zagłosowało ponad 800 osób!!!
To się nazywa obywatelska postawa :) Podobała mi się atmosfera w Antalyi. Uśmiechy, uprzejmość, pamiątkowe zdjęcia przy strzałeczkach z napisem „Do lokalu wyborczego”.

Wyniki tutaj: kliknij

Więcej nie napiszę, bo nie mam siły. Ciężko to wyjaśnić. Nie tyle, że nie mam czasu, bo ostatnio każdy wieczór spędzam spokojnie w domu. Psychiczne zmęczenie raczej. Prawdopodobnie nastąpiło sezonowe przesilenie. Należy cierpliwie poczekać, aż minie. Poza tym upały zaczęły się na całego. Aktualnie, o godzinie 23:38 czasu tureckiego, po meczu Holandia-Urugwaj, temperatura powietrza wynosi 27 stopni. Aż dziw, że jeszcze ani razu nie uruchomiona została w naszym mieszkaniu klimatyzacja – to są właśnie te ukryte zalety mieszkań na „wysokich (ale nie najwyższych) piętrach”, oraz z balkonami od strony gór (a nie morza). Poza tym oszczędzamy przecież energię na świecie, własne pieniądze i gardła – generalnie klimatyzacja to samo zło.

Ale nie o tym miała być ta notka. Wracając do tematu, kiedyś przesilenie minie. A potem się zobaczy.