Sezon już się kończy, wreszcie przestałam pracować w rytmie 15 godzin na dobę, pogoda nadal wspaniała, choć wieczory chłodne, na ulicach spokojniej (ale nie pusto absolutnie!).
Odwiedziła mnie kolejna Gość Specjalna, tym razem nie z Polski a Słowacji, moja dawna turecka współlokatorka, stąd brak czasu na pisanie na blogu. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie – jeszcze trochę i będę miała jeszcze więcej wolnego, a wtedy będę mogła pisać i pisać :) Choć plany na zimę rysują się emocjonująco, dużo podróżowania, dużo ciekawych spotkań, może nawet uda się trochę popracować (nasze biuro będzie czynne w zimie, głównie w postaci internetowej, ale jednak!).

Chciałabym tym samym ogłosić, że symbolicznym zakończeniem sezonu i rozpoczęciem tego posezonowego „emocjonującego” okresu, będzie dzień 27 października – kiedy to w warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku odbędzie się spokanie promujące moją i Agaty W. książkę „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy”. Spotkanie nosi tytuł „Turcja – kraj kebabów, wąsatych mężczyzn i zniewolonych kobiet”, więc powinno być wesoło :) Planowany jest także symboliczny turecki poczęstunek.

Oficjalny program imprez w Muzeum znajduje się: tutaj

Jak dotrzeć do muzeum na mapce: tutaj

Mam nadzieję, że z niektórymi z Was spotkamy się tam na miejscu! :)