Wracamy do formuły wpisów typu Alanya News, kiedy nie miałam czasu ani głowy do pisania czegokolwiek, ale staram się mobilizować, bo dobry czytelnik to zaspokojony czytelnik :) Inna rzecz, że jak widzę niektórych blogerów i ich zatrważającą częstotliwość pisania, to popadam w kompleksy. Zastanawiam się kiedy Ci ludzie jedzą, śpią i pracują ;) Chociaż… może po prostu mają lepszą organizację pracy niż ja – zdecydowanie przydałoby mi się jakieś szkolenie w tym temacie, bo od pewnego czasu przechodzę sama siebie. I tak jest już lepiej niż kiedyś – teraz zaczęłam się przynajmniej NIE-spóźniać! Usprawiedliwianie, że „się sturczyłam” można włożyć między bajki. To tylko tania wymówka. Nigdy mi nie wierzcie, jak coś takiego powiem.

Ale do rzeczy, czyli organizacyjnie, bo co jakiś czas trzeba:

1. Jak pewnie zwróciliście uwagę, Tur-tur ma wreszcie logo. Logo jest piękne, oryginalne, zaprojektowane przez czytelniczkę bloga i jednocześnie graficzkę Agnieszkę Malarczyk. Kto śledzi fejsika Tur-tur (dla przypomnienia: tu) wie, że zupełnie spontanicznie rozkręcił się tam konkurs na logo dla mojego bloga, które bezwzględnie od dawna było mi potrzebne. W konkursie wzięło udział kilkoro czytelników-grafików, którzy nadesłali mi swoje propozycje – za wszystkie bardzo dziękuję! Wybrałam propozycję Agnieszki, której portfolio możecie zobaczyć tutaj: http://www.behance.net/agnieszka_malarczyk
Nawiasem mówiąc, przy takiej okazji po raz kolejny przekonuję się, że internet to piękna sprawa – oczywiście zależy jak go użyjemy. Jak dotąd dzięki Szanownym Czytelnikom spotkały mnie tylko praktycznie same dobre rzeczy – i zawsze mogę liczyć na Waszą pomoc. A Wy możecie liczyć na moją (przynajmniej w zakresie w którym mogę jej udzielić). Za ten fakt herkese çok ama çok teşekkür ederim.

2. W związku z logo i tym, że wiosna za pasem i balkonem, słońce świeci, 20 stopni Skylar poczuła jakiś dziwny i rzadko u niej spotykany przypływ energii. W związku z tym w najbliższym czasie może się zdarzyć, że blog częściowo będzie wyglądał dziwnie, gdyż będę w nim majstrować – w kategoriach, zdjęciach i takich tam. Żeby nie było że nie uprzedzałam :)

3. WAŻNE: 17 marca we Wrocławiu, a dokładniej w Klubokawiarni Mleczarnia, przy ul. Włodkowica 5 o godzinie 18.30 rozpocznie się dziesiąta edycja spotkań podróżników „Tramposfera”. Będę tam z krótkim pokazem słowno-obrazowym na temat – oczywiście – Turcji. Kto z Wrocławian/ek chce wpaść, odwiedzić, a po spotkaniu pogadać, serdecznie zapraszam. Nad moim wystąpieniem czuwać będzie Malwina z projektu „Tam mieszkam” (Bankier.pl), opowiem zatem m.in. o codzienności mieszkania w Turcji. Uwaga, nie spóźnijcie się – poza mną prezentowane będą jeszcze Indie i Afryka, a Turcja ma być jako pierwsza! :) Więcej informacji TUTAJ (klik).

4. Od niedawna Tur-tur jest dostępny w czytniku blogów Bloglovin, możecie mnie polubić i śledzić wpisy moje oraz innych blogerów, wystarczy kliknąć w przycisk po prawej stronie ekranu (pod fejsbukiem) albo tu.

5. A na koniec informacje z realnego życia. Mieszkanie już (hurra) znalezione, ale nie jesteśmy jeszcze przeprowadzeni jak normalni ludzie, bo w (nowiutkim notabene) budynku nie ma prądu. Dlaczego mnie to nie dziwi?

Spodobało Ci się tutaj? Zostań moim Patronem!

Już za 10 zł miesięcznie, lub za dowolną jednorazową kwotę możesz zostać moim Patronem i mieć wpływ na to, co pojawia się na blogu i Kanale YouTube. Kliknij w obrazek poniżej i dowiedz się o co chodzi ;)