Współpraca


For English click here.

Pracujmy razem!

Agata Bromberek blogerka, autorka, Turcja, blogTur-tur Blog to najstarszy polski blog o Turcji

 • Bloga założyłam w 2005 roku; i prowadzę go nieprzerwanie, opublikowałam ponad 600 wpisów. Tur-tur Blog to rozpoznawalne i opiniotwórcze źródło informacji o Turcji w polskiej blogosferze.
 • W listopadzie 2016 otrzymałam nagrodę dla „Najlepszego Bloga Polskiej Emigrantki” od Muzeum Emigracji w Gdyni,
 • Jestem członkinią Rady Konsultacyjnej Polonii Tureckiej Ambasady RP w Ankarze
 • Posiadam duże grono zaangażowanych czytelników zainteresowanych podróżami i turystyką. Poza opisem życia w Turcji relacjonowałam także moje inne podróże po Europie i świecie (np. Australia, Malta).
 • Od lat mój blog stanowi cenne źródło informacji dla turystów wybierających się na wakacje do Turcji. Czerpią też z niego wiedzę rezydenci i piloci wycieczek, którzy informacje z bloga wykorzystują w swojej pracy!
 • Przez 12 lat pisania bloga wciąż przybywa mi Czytelników, podczas gdy tematy i zapał do pisania się nie kończą. Realizuję nowe projekty, cykle artykułów, w 2016 r. otworzyłam kanał Youtube, w 2017 założyłam podcast. Wciąż się rozwijam!
 • Niezależność, profesjonalizm i kreatywność to dla mnie codzienność. Bloga tworzę w całości samodzielnie, począwszy od strony technicznej, aż do treści. Dlatego zasłużenie cieszę się mianem eksperta zarówno w kwestii blogów, turystyki, jak i życia w Turcji.

Współpraca: Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zobacz mój profil na Linked In.

 1. Reklama na blogu

  Teksty sponsorowane, patronat, reklama Twojego produktu. Statystyki bloga umieściłam na dole strony. Nie umieszczam na blogu gotowych tekstów – wszystkie są napisane przeze mnie.

 2. Artykuły, konsultacje, przewodniki, ghost-writing

  Napiszę na zamówienie artykuł, wywiad, reportaż, opis do katalogu. Publikowałam w NG Traveller, magazynie Podróże, wywiady ze mną ukazały się w prasie polskiej i polonijnej, w portalach internetowych. Występowałam w radiu i telewizji, np. w poznańskim Radiu Merkury, australijskim radiu SBS, nowojorskim Nowym Dzienniku. [Lista moich publikacji]. Współtworzyłam przewodnik Pascala o Turcji.
  Jestem współautorką i współwydawcą książki „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy”. [O książce tutaj].

 3. Organizacja wyjazdów, zwiedzanie

  Współtworzę licencjonowane tureckie biuro podróży o uprawnieniach organizatora o zasięgu całej Turcji, mam dostęp do wielu usług, hoteli, przewodników itp. na terenie całego kraju.
  Chętnie poprowadzę też wycieczkę dla Ciebie i twoich bliskich lub klientów.
  Jeśli odwiedzasz Alanyę lub okolice i chcesz się ze mną spotkać, zachęcam do zarezerwowania prywatnej wycieczki lub wspólnej tureckiej kolacji, podczas których w luźnej atmosferze i według wspólnie ustalonego programu porozmawiamy o Turcji i poznamy ten kraj moimi oczami :)
  Zobacz naszą ofertę wycieczek fakultatywnych w Turcji
  Zamów zwiedzanie ze mną

 4. Fotografia.

  Moją pasją jest fotografia. Portrety, fotografia uliczna, wydarzenia i podróże. Jestem miłośniczką naturalnej fotografii. Moim celem jest uchwycenie chwili, dlatego często nie reżyseruję kadrów, starając się korzystać z tego, co podsuwa samo życie.
  Zachęcam do zamówienia u mnie naturalnych sesji zdjęciowych lub zakupu zdjęć.
  [Moja świeżutka strona foto].

 5.  

  Marketing i social media

  Prowadzisz portal internetowy, firmę, kanał social media?
  Potrzebna Ci twórcza, niezależnie pracująca osoba doskonale obeznana ze światem blogów, mediów społecznościowych, kontaktem z klientem, o wysokiej kulturze osobistej i umiejętnościach językowych, która zaopiekuje się różnymi kanałami social media?
  Doskonale, w takim razie już ją znalazłeś/łaś :)

 6. Szkolenia, wykłady, warsztaty

Jako rezydentka i pilotka z doświadczeniem i umiejętnością wystąpień publicznych chętnie poprowadzę wykłady i warsztaty, także online.
Tematyka: Turcja – podróże i codzienność, praca rezydenta-pilota, etyka pracy w turystyce, dialog międzykulturowy, emigracja, islam, itp.

A może masz inne pomysły? Zapraszam :)

Statystyki

Czerwiec 2017

 • Miesięcznie ok. 10.500 tys. UU
 • Strona na Facebooku ok. 4000 fanów,
 • Instagram ok. 1000 obserwatorów
 • Subskrybenci Youtube: 220,
 • Abonenci newslettera 185

Na życzenie podsyłam aktualne statystyki z Google Analytics.


Agata Bromberek
agata@tur-tur.pl