Home Współpraca

Współpraca

by Skylar
Współpraca


For English click here.

Agata Bromberek blogerka, autorka, Turcja, blogTur-tur: Polka w Turcji to najstarszy polski blog o Turcji

 • Bloga założyłam w 2005 roku i prowadzę go nieprzerwanie, opublikowałam ponad 700 wpisów. Tur-tur Blog to rozpoznawalne i opiniotwórcze źródło informacji o Turcji w polskiej blogosferze.
 • W listopadzie 2016 otrzymałam nagrodę dla „Najlepszego Bloga Polskiej Emigrantki” od Muzeum Emigracji w Gdyni
 • Byłam członkinią Rady Konsultacyjnej Polonii Tureckiej Ambasady RP w Ankarze
 • Występuję w mediach komentując wydarzenia w Turcji, pojawiam się jako ekspert m.in. w Onet.pl czy WP Turystyka, jestem autorką wielu publikacji o Turcji w prasie polskiej, m.in. National Geographic Traveller, a także mediach emigracyjnych na całym świecie
 • Posiadam duże grono zaangażowanych czytelników zainteresowanych podróżami i turystyką. Poza opisem życia w Turcji relacjonowałam także moje inne podróże po Europie i świecie (np. Australia, Malta).
 • Od lat mój blog stanowi cenne źródło informacji dla turystów wybierających się na wakacje do Turcji. Czerpią też z niego wiedzę rezydenci i piloci wycieczek, którzy informacje z bloga wykorzystują w swojej pracy!
 • Przez 17 lat pisania bloga wciąż przybywa mi Czytelników, podczas gdy tematy i zapał do pisania się nie kończą.
 • Niezależność, profesjonalizm i kreatywność to dla mnie codzienność. Bloga tworzę w całości samodzielnie, począwszy od strony technicznej, aż do treści. Dlatego zasłużenie cieszę się mianem eksperta zarówno w kwestii blogów, turystyki, jak i życia w Turcji.

Współpraca: Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zobacz mój profil na Linked In.

 1. Reklama na blogu

  Teksty sponsorowane, patronat, reklama Twojego produktu. Statystyki bloga umieściłam na dole strony. Nie umieszczam na blogu gotowych tekstów – wszystkie są napisane przeze mnie.

 2. Artykuły, konsultacje, przewodniki

  Napiszę na zamówienie artykuł, wywiad, reportaż, opis do katalogu. Publikowałam w NG Traveller, magazynie Podróże, wywiady ze mną ukazały się w prasie polskiej i polonijnej, w portalach internetowych. Występowałam w radiu i telewizji, np. w poznańskim Radiu Merkury, australijskim radiu SBS, nowojorskim Nowym Dzienniku. [Lista moich publikacji]. Współtworzyłam przewodnik Pascala o Turcji.
  Jestem współautorką i współwydawcą książki „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy”. [O książce tutaj].

 3. Organizacja wyjazdów, zwiedzanie

  Współtworzę licencjonowane tureckie biuro podróży o uprawnieniach organizatora o zasięgu całej Turcji, mam dostęp do wielu usług, hoteli, przewodników itp. na terenie całego kraju. Ze względu na małe dzieci i moje priorytety nie prowadzę wycieczek, jednak w mojej firmie pracują znakomici polscy i tureccy przewodnicy którzy chętnie pokażą Wam Turcję. Jeśli odwiedzasz Alanyę lub okolice i chcesz się ze mną spotkać, nie jestem w tej chwili dostępna ze względu na brak czasu. Dziękuję za zrozumienie ;)

  Zobacz naszą ofertę wycieczek fakultatywnych w Turcji

 4. Fotografia.

  Moją pasją jest fotografia. Portrety, fotografia uliczna, wydarzenia i podróże. Jestem miłośniczką naturalnej fotografii. Moim celem jest uchwycenie chwili, dlatego często nie reżyseruję kadrów, starając się korzystać z tego, co podsuwa samo życie.
  W niedalekiej przyszłości możliwość zamówienia u mnie naturalnych sesji zdjęciowych lub zakupu zdjęć.
  [Moja świeżutka strona foto].

 5. Szkolenia, wykłady, warsztaty

Jako rezydentka i pilotka oraz właścicielka biura podróży z umiejętnością wystąpień publicznych chętnie poprowadzę wykłady i warsztaty, także online.
Tematyka: Turcja – podróże i codzienność, praca rezydenta-pilota, etyka pracy w turystyce, dialog międzykulturowy, emigracja, islam, itp.

A może masz inne pomysły? Zapraszam :)

Statystyki

Czerwiec 2017

 • Miesięcznie ok. 23.000 tys. UU
 • Strona na Facebooku ok. 17.000
 • Instagram ok 23.000 obserwatorów
 • Subskrybenci Youtube: 44.000

Na życzenie podsyłam aktualne statystyki z Google Analytics.


Agata Bromberek
agata@tur-tur.pl