Dziś będzie krótko i do rzeczy.

Dwie wiadomości, jedna dobra,
a druga też
dobra ;)

  1. Po pierwsze udało nam się wreszcie stworzyć e-booka z naszą książką „Turcja. Półprzewodnik obyczajowy”. Wiadomość na pewno ucieszy tych, którzy na książkę się czaili ale z jakichś powodów wolą zakupić wersje wirtualne. Sama rozumiem ten ból – zwykle w Polsce ilość kupowanych książek niebezpiecznie zwiększała wagę mojego bagażu, zakupienie czytnika rozwiązało ten problem.
    Zdradzę tu na marginesie, że złożenie e-booka okazało się wcale niełatwym zadaniem i zdecydowanie należy mi się za to odznaka „zucha-redaktora”. Troszkę trzeba było posiedzieć przed komputerem, doszkolić się tu i tam, kilka – jak nie kilkanaście razy – posprawdzać pojawiające się znikąd błędy, sformatować zdjęcia. Z efektu jestem (w imieniu swoim i drugiej Autorki) bardzo dumna – kolejną książkę o Turcji, którą kiedyś na pewno napiszę – też na pewno wydam w takiej formie!
    Książkę możecie kupić na stronie www.turcjapolprzewodnik.pl, tam, gdzie znajduje się też wersja drukowana. Jest dostępna w formatach EPUB i MOBI, a co więcej – od dziś przez tydzień obowiązuje promocja zarówno na druk, jak i e-booka! Jeśli ktoś z Was jeszcze naszego „Półprzewodnika” nie posiada – zapraszam. Można też kupić mamie, cioci, czy znajomemu na urodziny :-P
  2. TURCJA. PÓŁPRZEWODNIK OBYCZAJOWY (1)Druga dobra wiadomość jest równie autopromocyjna, cóż, mam nadzieję że Prawdziwi Fani Skylar tego typu wpisami nigdy się nie znudzą! Otóż w połowie marca wybieram się na kilka tygodni do Polski. Zaplanowałam przy tej okazji parę „tureckich” spotkań. Odwiedzę na pewno Gdańsk (koniec marca), Bydgoszcz (druga połowa marca), nie mówiąc już o Poznaniu (początek kwietnia). Ostateczny plan spotkań i wszystkie ich detale będą się pojawiać zarówno na blogu jak i Facebooku, ale już teraz uprzedzam, żeby nie było że ktoś przegapił! :)

Tyle nowości parafialnych. Mam szczerą nadzieję, że dały Wam one choć trochę takiej radości, którą sprawiło mi ich opublikowanie :)

W czwartek nowy wpis, już z większą ilością treści. Zostańcie z Tur-Tur !